Візит до Імператора

«Візит до Імператора»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Візит до Імператора» Марини Дяченко

Марина та Сергій Дяченки — це не просто сімейний і письменницький дует, це особливе явище в сучасному світі фантастики й фентезі. Автори 30 романів і десятків повістей і оповідань, сценаристи понад 30 художніх фільмів і серіалів. Загальний тираж їхніх книжок (разом із перекладами іншими мовами, перевиданнями) складає більш ніж мільйон примірників. Лауреати понад 100 престижних літературних премій, а роман «Vita nostra» був визнаний кращим фантастичним романом початку ХХІ століття. На конференції фантастів «Єврокон-2005» у Глазго Дяченки отримали звання «кращих письменників-фантастів» Європи.

У видавництві «Фоліо» в серії «Світи Марини та Сергія Дяченків» будуть опубліковані всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською і чудово ілюстровані.

До цієї збірки малої прози увійшли оповідання про світи, які нібито схожі й водночас не схожі на наш. Але фентезійний світ є лише тлом, головним же для авторів лишаються стосунки між героями, у яких по-різному розкривається світ людської душі. Переживаючи численні пригоди, читачі разом із персонажами шукатимуть відповіді на казкові й доволі реалістичні питання: чому всі прийняті на роботу в фірму повинні стригтися в одній перукарні; що б трапилось, якби у середньовіччі були комп’ютери: лицарі воювали чи грали; чи може щось виправдати самогубство; чи можна переграти зроблений крок?..


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Візит до Імператора» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Візит до Імператора» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Візит до Імператора» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Вiзит до Імператора
Марина та Сергiй Дяченко


Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв
Ця збiрка малоi прози Марини та Сергiя Дяченкiв, якi на конференцii фантастiв «Єврокон-2005» отримали звання «кращих письменникiв-фантастiв» Європи, мiстить рiзноманiтнi оповiдання про свiти, якi схожi й не схожi на наш. Але фентезiйний свiт – лише тло, головне для авторiв – стосунки мiж героями, якi вирiшують багато питань: чи може щось виправдати самогубство, чи можна переграти зроблений крок? чому всi прийнятi на роботу в фiрму повиннi стригтися в однiй перукарнi? що б трапилось, якби у середньовiччi були комп'ютери: лицарi воювали чи грали?..

Марина та Сергiй Дяченки

Вiзит до Імператора

Серiя «Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв» заснована у 2017 роцi

Переклад з росiйськоi І. М. Алексеевоi

Художник-iлюстратор Н. Є. Нiкiтiн

Художник-оформлювач Н. С. Галавур

© І. М. Алексеева, переклад украiнською, 2019

© Н. С. Галавур, художне оформлення, 2019

© Н. Є. Нiкiтiн, iлюстрацii, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017


Аптека[1 - © М. та С. Дяченки, 2009]


Що б ми робили, якби не аптека?! Нервували, хвилювалися i… хворiли. Шкода тiльки, що найдiевiшi лiки вiдпускаються за рецептом – щоб не ковтав iх кожен i будь-коли.

Ось, скажiмо, Ангелiна Петрiвна. У неi на роботi начальник був прискiпливий, повсякчас прискiпувавсь та органiзовував iй мобiнг. Вона прийняла пiгулку, щоб не нервувати, i начальника посунули, а на його мiсце висунули Ангелiну Петрiвну. І вона тепер вдоволена, не нервуе.

Або Вiрочка. Галасливi сусiди за стiною не давали iй спати: то караоке влаштують серед ночi, то собака iхня вие. Вона прийняла пiвпiгулки всього – й сусiди виiхали у довге вiдрядження, а iхня квартира залишилася порожня.

Петров посварився з тещею, ковтнув порошок – i теща сама прийшла миритися. У Юлi алергiя на тополиний пух, прийняла антигiстамiнне – i всi тополi в iхньому районi спиляли.

Хоча iнодi бувають i побiчнi ефекти: Дiма Грищенко замордувався вже ремонтувати свою автiвку. Прийняв пiгулку вiд нервiв – i автiвку… викрали.

А мене повсякчас непокоiть свiтова економiчна криза, свинячий грип i екологiчна обстановка. Пiду до лiкаря, нехай призначить менi щось дiеве.

Щоб спати спокiйнiше.

Відгуки на книгу «Візит до Імператора» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Візит до Імператора» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Візит до Імператора» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

31 переглядів