Сліпий василіск

«Сліпий василіск»
Марина Дяченко, Сергій Дяченко

Про книгу «Сліпий василіск» Марини Дяченко

Марина та Сергій Дяченки — особливе явище в сучасному світі фантастики й фентезі. Автори понад 80 повістей та 25 романів, свій жанр вони визначають як «магічний реалізм». Вони — лауреати багатьох літературних премій в галузі фантастики на пострадянському просторі. Практично всі їхні твори були відзначені. На європейському конвенті фантастів «Eurocon-2005» Дяченки отримали звання кращих письменників-фантастів Європи. Переклади вийшли в США, Німеччині, Франції, Китаї та інших країнах.

«В якій тісній шкарлупині я живу — затурканий моїми жалюгідними п’ятьма почуттями, гордий своїм темним розумом, своєю безпорадною інтуїцією!» — вигукує один з героїв Марини та Сергія Дяченків, пізнавши іншу реальність. Саме це й відрізняє прозу Дяченків від інших, — філософський зміст, одвічні питання, на які, можливо, немає відповіді, але які повинна поставити собі кожна людина…

У збірку війшли повісті і оповідання «Підземний вітер», «Трон», «Тіна-Делла», «Суддя», «Сліпий Василіск», «Фенікс», «Казка про Золотого Півника» та інші.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Сліпий василіск» Марини Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Сліпий василіск» Марини Дяченко

Читати онлайн книгу «Сліпий василіск» Марина Дяченко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Слiпий василiск
Марина та Сергiй Дяченко


Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв
«В якiй тiснiй шкарлупинi я живу – затурканий моiми жалюгiдними п’ятьма почуттями, гордий своiм темним розумом, своею безпорадною iнтуiцiею!» – вигукуе один з героiв Марини та Сергiя Дяченкiв, пiзнавши iншу реальнiсть.

Казковi персонажi, з людськими емоцiями i проблемами, буденнiсть, що несподiвано повертаеться магiчним боком, Мiсто, яке мае розум i особистiсть, – це не тiльки захоплюючi сюжети, а й пожива для роздумiв. Саме це й вiдрiзняе прозу Дяченкiв вiд iнших, – фiлософський змiст, одвiчнi питання, на якi, можливо, немае вiдповiдi, але якi повинна поставити собi кожна людина…

У збiрку вiйшли повiстi та оповiдання «Пiдземний вiтер», «Трон», «Тiна-Делла», «Суддя», «Слiпий Василiск», «Фенiкс», «Казка про Золотого Пiвника», «Хуррем, або Усмiхнена» та iншi.

Марина та Сергiй Дяченки

Слiпий василiск

Серiя «Свiти Марини та Сергiя Дяченкiв» заснована у 2017 роцi

Переклад з росiйськоi Ірини Алексеевоi

Ілюстрацii Юрiя Нiкiтiна

Художник-оформлювач Наталя Галавур

© І. Алексеева, переклад украiнською, 2019

© Ю. Нiкiтiн, iлюстрацii, 2019

© Н. Галавур, художне оформлення, 2019

© Видавництво «Фолiо», марка серii, 2017


Вiзит до педiатра[1 - © Марина та Сергiй Дяченки, 2002]


Вiктор Андрiйович оперував щосереди

Учора була саме середа, i заважка. Операцiя тривала декiлька годин; Вiктор Андрiйович прийшов додому безсилий, повечеряв, випив чарку коньяку i лiг спати. Чи то коньяк був неякiсний, чи то вечеря занадто важка, але наснилася знову якась нiсенiтниця – неначе вiн сидить на височенному незручному тронi, а трон стоiть на спинi летючого ящура, а навкруги повнiсiнько бородатих людей у незграбних жовтих шоломах…

Увi снi йому хотiлося кашляти. Схоже, учора вiн устиг застудитися.

Уранцi, коли Вiктор Андрiйович увiйшов до кухнi, щоб закип’ятити чайник, старий був уже тут. Сидiв у крiслi, хворобливо примружившись, ухопившись правою рукою за лiве плече; iз плеча стирчав хвiст стрiли з рудуватим оперенням.

– Як ви сюди потрапили? – утомлено запитав Вiктор Андрiйович.

– Вiтаю тебе, народженого для подвигiв, – хрипко мовив старий.

Відгуки на книгу «Сліпий василіск» Марини Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Сліпий василіск» Марини Дяченко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Сліпий василіск» Марини Дяченко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

28 переглядів