Психологiя впливу-2. Наука & практика

«Психологiя впливу-2. Наука & практика»
Роберт Чалдіні

Про книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні

  • Оновлене та доповнене видання
  • Результати найсучасніших психологічних досліджень
  • Дієвий алгоритм досягнення цілей

Хто змушує нас сказати «так», коли насправді нам цього не хочеться? Хто грає нашими почуттями заради власної вигоди? Це вони — продавці, фандрейзери, рекламники, професіонали психології поступливості. Люди, що здатні непомітно змусити нас купити непотрібну футболку чи підключити додаткову платну мобільну послугу. Та Роберт Чалдині знає шість їхніх секретних принципів. І тепер ви так само зможете примусити кожного грати за вашими правилами.

Взаємність, Послідовність, Соціальні докази, Симпатія, Авторитет, Дефіцит — шість психологічних принципів, що скеровують людську поведінку до бажаного русла і надають психологічним тактикам сили. Лише шість тактик — і мільйон причин сказати «так». Приголомшливі результати дослідницької програми доктора Роберта Чалдіні розкривають схеми впливу на свідомість. Що активує «автоматичний вплив» — механізм, який змушує нас казати швидке та необдумане «так»? Як подолати психологічний опір, щоб отримати згоду? Чому поступ може мати «побічні ефекти» тощо? Доктор переконує: якщо хтось може змусити вас погодитися на його умови завдяки шістьом принципам, ви можете зробити теж саме для досягнення власних цілей.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні

Читати онлайн книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберт Чалдіні українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Психологiя впливу-2. Наука & практика
Роберт Б. Чалдинi


У форматi PDF A4 збережений видавничий макет

Роберт Чалдинi

Психологiя впливу-2. Наука & практика© Pearson Education, Limited, 2014

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2021

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», переклад i художне оформлення, 2021


* * *
Вступне слово


Перше видання цiеi книжки було призначене для широкого кола читачiв, тому я свiдомо намагався писати ii просто. У наступних виданнях я зберiгаю той стиль, але додатково наводжу посилання на розвiдки, релевантнi до моiх тверджень, рекомендацiй та висновкiв. І хоча висновки «Психологii впливу» унаочненi й посиленi iнтерв’ю, цитатами та особистими спостереженнями, грунтуються вони на чiтко контрольованих психологiчних дослiдженнях. Це дае змогу читачевi бути впевненим, що перед ним не «популярна» психологiя, а науково узасаднена праця. Наступнi видання також мiстять новий чи оновлений матерiал, пiдсумки до роздiлiв i запитання для самоконтролю, якi сприяють лiпшому засвоенню iнформацii.

Потенцiйна привабливiсть п’ятого видання «Психологii впливу» в тому, що це, з одного боку, приемна та практична, а з другого – науково обгрунтована праця. Так само книжка може слугувати прикладом того, що за правильного пiдходу позiрно «суха» наука стае захопливою, корисною й важливою для особистого досвiду читачiв.


Коментар до п’ятого видання книжки «Психологiя впливу: наука i практика»

Сплило немало часу вiд попереднього видання «Психологii впливу», тож сталися змiни, якi заслуговують на згадку в новому виданнi. По-перше, сьогоднi ми знаемо про процеси впливу бiльше, нiж ранiше. Студii з переконування, поступливостi та змiн не стояли на мiсцi, тому iнформацiю на сторiнках цiеi книжки оновлено, щоб вiдобразити згаданий поступ. Крiм осучаснення матерiалу, я присвятив особливу увагу оновленню iнформацii, яка стосуеться поп-культури та нових технологiй, а також дослiдженням кроскультурного соцiального впливу: як подiбно чи вiдмiнно працюють процеси впливу в рiзних людських культурах.

Я також розширив частини тексту, що постали з вiдгукiв читачiв до попереднiх видань.

Відгуки на книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Психологiя впливу-2. Наука & практика» Роберта Чалдіні у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

321 переглядів