Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини

«Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини»
Деніел Гоулман

Про книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана

Наявність соціального інтелекту дає змогу розуміти людей, взаємодіяти з ними, діяти мудро, прогнозувати власну поведінку та поведінку інших людей. Вичерпну відповідь на ці та інші питання дає науково обґрунтована книжка Деніела Ґоулмана, одного з найвидатніших експертів з поведінки мозку останніх десятиліть.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана

Читати онлайн книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніел Гоулман українською мовою

Відгуки на книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Соціальний інтелект. Нова наука про людські відносини» Деніела Гоулмана у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

334 переглядів