Новинка
Книга «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» українською мовою

«Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки»
Еліз Вайт

Про книгу «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт

Універсальна історія інтернет-котів — це перша книжка, яка досліджує історію сходження котів на п’єдестал улюбленців інтернету. Ця книжка має чітку хронологічну структуру і в кожному розділі розглядається конкретна тема, що відслідковує історію котів як інструментів «семіотичної партизанської війни», як сформулював Дік Гебдидж, запозичивши це визначення в Умберто Еко. Одна з головних ідей книжки полягає в тому, що вивчення інтернет-котів, як складової вивчення спільнот, що створили цифровий світ, може нам багато сказати про те, як культура впливає на технології і навпаки: як технології формують культуру. У західній культурі коти століттями вважались символами печалі, люті та відчуження. У спільнотах, що доклались до створення інтернету, було багато аутсайдерів, які йшли проти течії: для них різка іронія та відчуження були складовими їхньої особистості. З огляду на те, що інтернет так сильно залежить від спілкування — від мікрорівня обміну символами до макрорівня медіа-платформ, історія інтернет-котів переплетена із соціальною та технологічною історією всього інтернету.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Універсальна теорія котиків в інтернеті. Як культура впливає на технології і навпаки» Еліз Вайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

165 переглядів