Стоунер

«Стоунер»
Джон Вільямс

Про книгу «Стоунер» Джона Вільямса

Роман американського письменника Джона Вільямса «Стоунер» — це прониклива історія життя університетського викладача Вільяма Стоунера.

Історія, сповнена невтомної праці, прагнення щастя і мрії про справжнє кохання. Звичайне життя випробувало Вільяма Стоунера на міцність, і він вистояв. Героєві пощастило: у нього були мудрі батьки, улюблена робота, вірні друзі й любов. А ще він завжди був самим собою, проходячи крізь біль і радощі буденності.

Роман «Стоунер» уперше перекладено українською.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Стоунер» Джона Вільямса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Цитати з книги «Стоунер» Джона Вільямса

ЦитатаНа сорок третьому році життя Вільям Стоунер дізнався про те, про що іншим стає відомо набагато раніше: що людина, якою ти її полюбив, не дорівнює людині, якою ти її любитимеш у результаті, що кохання — не мета, а процес, за допомогою якого людина намагається пізнати людину..
Цитата— О господи, — сказав він. — Як ви всі уявили! До фактів не причепишся, а правди — жодного слова.
ЦитатаЛюдина має бути готовою страждати за свої переконання. — І за свою лінь, нечесність і невігластво, — сказав Стоунер.
ЦитатаВін не міг думати про себе як про стару людину. Голячи вранці, він дивився на своє відображення, і, бувало, йому тоді здавалося, що він не має нічого спільного з цією дивовижною маскою, крізь прорізи якої на нього здивовано дивляться сірі очі.

Скачати безкоштовно книгу «Стоунер» Джона Вільямса російською мовою

Читати онлайн книгу «Стоунер» Джон Вільямс російською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Стоунер
Джон Уильямс


Поэт и прозаик Джон Уильямс (1922–1994)» лауреат Национальной книжной премии США, выпустил всего четыре романа, и один из них – знаменитый "Стоунер", книга с необычной и счастливой судьбой. Впервые увидев свет пятьдесят лет назад, она неожиданно обрела вторую жизнь в XXI веке. Переиздание вызвало в Америке колоссальный резонанс. Знаменитая на весь мир Анна Гавальда взялась за французский перевод, и "Стоунер" с надписью на обложке "Прочла, полюбила и перевела Анна Гавальда" покорил Францию. Вскоре последовали переводы на другие языки, и к автору пришла посмертная слава,

Крестьянский парень Уильям Стоунер неожиданно для себя увлекся текстами Шекспира. Отказавшись возвращаться после колледжа на родительскую ферму, он остается в университете продолжать учебу, а затем и преподавать. Все его решения, поступки, отношения с семьей, с любимой женщиной, и, в конечном счете, всю его судьбу определяет страстная любовь к литературе. Отсюда и удивительное на первый взгляд признание Анны Гавальды: "Стоунер – это я",

Джон Уильямс

Стоунер


Посвящаю эту книгу своим друзьям и бывшим коллегам по кафедре английского языка университета Миссури. Они сразу поймут, что она – плод художественного вымысла: ни один из персонажей не имеет реального прототипа из числа живых или умерших, ни одно из событий в ней не основано на том, что в действительности происходило в университете Миссури. Они увидят еще, что я вольно обошелся как с физическими реалиями университета, так и с его историей, поэтому место действия романа, по существу, тоже можно считать вымышленным.John Williams

StonerПеревод с английского Леонида МотылеваПубликуется с разрешения автора и Frances Collin Literary Agency (США) при содействии Агентства Александра Корженевского (Россия)Художественное оформление и макет Андрея Бондаренко© by John Williams, 1965

© Л. Мотылев, перевод на русский язык, 2015

© А. Бондаренко, художественное оформление, макет, 2015

© ООО "Издательство ACT", 2015 Издательство CORPUS ®
Глава I


Уильям Стоунер поступил на первый курс университета Миссури в 1910 году, когда ему было девятнадцать.

Відгуки на книгу «Стоунер» Джона Вільямса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Стоунер» Джона Вільямса одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Стоунер» Джона Вільямса у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

95 переглядів