Так складно кохати отаку

«Так складно кохати отаку»
Фудзіта

Про книгу «Так складно кохати отаку» Фудзіти

Як же важко будувати стосунки отаку… Багато людей не розуміють нас і цураються, косі погляди чекають нас практично скрізь, куди б ми не йшли. Тому що ми не такі, як оточуючі, і їх це лякає… Але ж ми теж люди і теж хочемо любові та розуміння, відчувати, що ми не самотні…

Момосе Нарумі, 26 років, отаку, раптово дізнається, що тепер працюватиме з хлопцем, якого знає з початкової школи, але з вступу до старшої вона його не бачила… Що ж принесе це їй — самотній любительці чоловічого кохання та отоме-ігор , а що йому — «фахівцю з відеоігор» Ніфудзі Хіротаке?

Адже… так складно любити отаку…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Так складно кохати отаку» Фудзіти українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Так складно кохати отаку» Фудзіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

147 переглядів