2
Книга «Тест на батьківство» українською мовою

«Тест на батьківство»
Аріна Вільде

Про книгу «Тест на батьківство» Аріни Вільде

— Не підходь до мене! Я викличу поліцію! — дівчина злякано скрикує і незграбно розвертається до мене обличчям.

— Дуже погрозливо, ти як сюди потрапила? — притуляюся спиною до стіни і складаю руки на грудях.

— Я серйозно! Або ти товариш Макса? — з сумнівом запитує вона, переступаючи з ноги на ногу. Я обвожу її поглядом і від мене не ховається її великий живіт, що випирає. Ще й вагітна. Прекрасно.

— Взагалі-то я і є Макс. А ти у нас? … Ні, постривай, не відповідай, — зупиняю її помахом руки, — дай вгадаю: пробралася сюди поки квартира була порожня, так? Що ж, збирай свої манатки і вимітайся, я не в тому настрої щоб ще і з жінкою сьогодні воювати. Але якщо помічу що щось зникло — не сумнівається, заявлю в поліцію.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Тест на батьківство» Аріни Вільде українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Тест на батьківство» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

144 переглядів