Новинка
3
Татусь з обкладинки

«Татусь з обкладинки»
Аріна Вільде

Про книгу «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде

— Ксеніє, ти не повіриш, але я знайшла батька твоєї дитини! – залітає у мою квартиру подруга.
— Що? Де ти його знайшла?

— На обкладинці! – видає вона.
— Це жарт? Якщо так, Іро, то невдалий.

Подруга жбурляє на стіл журнал.

— Ось! Помилуйся! Татусь твоєї дитини на першій сторінці глянця! Молодий мільйонер, фінансовий геній та завидний холостяк країни!
— Це не може бути він, Іро. Схожий, але не він, – категорично заявляю я, бо інакше моя історія виглядатиме як казка про Попелюшку…

Я всього на всього завела знайомство з одиноким красенем за столиком і навіть уявити не могла, що в дешевому нічному клубі можна було зустріти мільйонера Леона Вересова! А коли через місяць я намагаюся сказати йому про свою вагітність, щось йде не так і я влаштовуюсь працювати його особистою помічницею!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Татусь з обкладинки» Аріни Вільде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

139 переглядів