Новинка
Угода в обмін на кохання

«Угода в обмін на кохання»
viktoria hartmann

Про книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann

Ребекка Андерсон мріяла стати журналістом ще з підліткового віку. Її перше завдання — взяти інтерв’ю у найзагадковішої людини штатів. Його життя — спортивні машини та перегони. Він — усім відомий гонщик, який ніколи не програє, але про нього ніхто нічого не знає, навіть його ім’я. Пізніше дівчина знайомиться з Фабіо Кано — сином Дона мафії і укладає з ним угоду. Фальшивий шлюб — останнє, що хотіла дівчина у своєму житті. Але інакше бути не могло. Батько віддав її мафії, щоб дочка розплатилася за його борги. Чи зможе пройти стажування Ребекка і чи матиме щось більше з Фабіо, ніж просто угода?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann

Читати онлайн книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Угода в обмін на кохання
viktoria hartmannПередмова??

Ця історія була написана майже рік тому, але у зв'язку із ситуацією в нашій любій Україні, я вирішила перекласти книгу українською мовою??

Буду дуже вдячна за активність, адже переклад — це справа нелегка, враховуючи те, що я разом з тим трішки переписувала книгу.
Перед тим, як ви почнете її читати, я зверну вашу увагу на деякі деталі?


*******************************************

Жанр: сучасний любовний роман

16+


*******************************************

Де ви можете мене знайти?

instagram: vikttoria.hartmann

tik tok: viktoria_hartmann
Розділ 1. Веселощі починаютьсяНью - Йорк, США— Дідько, ну чому саме сьогодні я спізнююся?


Дівчина якомога швидше піднялася сходами вгору і підійшла до секретаря. Брюнетка оглянула її і знову уп'ялася в комп'ютер, ніби сюди кожен день так хтось вривається, і це вже стало чимось звичайним для неї.


Пригладивши волосся, щоб виглядати більш-менш нормально, блондинка глибоко вдихнула, потім видихнула і нарешті звернулася до секретарки:


— Доброго дня. У мене призначена зустріч із місіс Вестін.


— Ім'я та прізвище? — спитала брюнетка, піднявши суворий погляд на дівчину.


— Ребекка Андерсон, — відповіла блондинка.


Окинувши блондинку оцінюючим поглядом, секретар ледь чутно хмикнула і перевірила на комп'ютері чи є ця зустріч у розкладі її начальниці.


— Зачекайте тут. Місіс Вестін незабаром прийме вас, — сказала вона, перевіривши ще раз.


— Спасибі, — усміхнулася блондинка і попрямувала у бік дивана.


Ребекка сіла на м'який шкіряний диван, чекаючи майбутню зустріч. Вона дуже сподівалася отримати тут постійну роботу, адже заради цього вона старанно навчалася і недосипала ночами, щоб бути однією з найкращих студенток в університеті.


Нещодавно вона закінчила факультет журналістики і мріяла потрапити сюди ще з підліткового віку. Перечитуючи дивовижні, захоплюючі з перших рядків, статті, вона сподівалася якось побачити серед них свою, написану власними руками. Ребекка мріяла побачити своє ім'я поряд із найкращими журналістами.


Стажування в цьому офісі має тривати два місяці і дівчина обіцяла собі віддати все, щоб отримати місце тут. Не важливо було, як вона це зробить, головне — втілити давню, дитячу мрію в реальність.

Відгуки на книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Угода в обмін на кохання» viktoria hartmann у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

140 переглядів