Книга «Норовлива для Романовського» українською мовою

«Норовлива для Романовського»
Тейлор Грін

Про книгу «Норовлива для Романовського» Тейлор Грін

Не встигла витягнути себе з однієї халепи, як опинилася в іншій. Шукаючи в кабінеті ректора статтю, нарвалася на його сина Єгора. Романовський – організатор рейвів, любитель видовищ та курячих боїв між колишніми. Інтриган і нахаба.

Саме тому я дуже здивувалася, коли той запропонував свою допомогу.

І не даремно…

Тепер цей білобрисий мажор мене шантажує! Схоже, це дійсно кінець. Привіт, жіночий монастир та одяг забарвлення “пінгвін Аделі”.

Чи ні?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Норовлива для Романовського» Тейлор Грін українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Норовлива для Романовського» Тейлор Грін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

168 переглядів