Управління гнівом

«Управління гнівом»
Ден Дубравін

Про книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна

Ця книга буде цікава в першу чергу людям, які часто відчувають гнів та роздратування. У книзі «Управління гнівом» зібрано унікальну колекцію технік та підходів, які гарантовано підвищать контроль над цією вибухонебезпечною емоцією.

Автор книги, визнаний експерт у сфері емоційного інтелекту Ден Дубравін, розкриває секрети багаторічних досліджень та ділиться практичним досвідом у керуванні гнівом. Книжка побудована як індивідуальний тренінг. Складається відчуття, начебто автор присутній поряд з вами та особисто бере участь у процесі навчання.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Управління гнівом» Дена Дубравіна українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

171 переглядів