Управління гнівом

«Управління гнівом»
Ден Дубравін

Про книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна

Ця книга буде цікава в першу чергу людям, які часто відчувають гнів та роздратування. У книзі «Управління гнівом» зібрано унікальну колекцію технік та підходів, які гарантовано підвищать контроль над цією вибухонебезпечною емоцією.

Автор книги, визнаний експерт у сфері емоційного інтелекту Ден Дубравін, розкриває секрети багаторічних досліджень та ділиться практичним досвідом у керуванні гнівом. Книжка побудована як індивідуальний тренінг. Складається відчуття, начебто автор присутній поряд з вами та особисто бере участь у процесі навчання.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Управління гнівом» Дена Дубравіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

120 переглядів