Книга «Вельзевул» українською мовою

«Вельзевул»
Тамура Рюхей

Про книгу «Вельзевул» Тамури Рюхей

Якось, гроза всього району, розбишака Ога Тацумі, з прізвиськом Біснуватий Ога, Демон чи ” Щоб він здох!” знаходить чарівного карапуза, котрий виявляється сином короля демонів! Огу було обрано щоб виховати дитину, пока та не зміцніє достатньо, щоб знищити людський світ, разом з демонічною покоївкою Хільдою. Вони точно повбивають кожного хто трапиться на їхньому шляху… сміхом!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Вельзевул» Тамури Рюхей українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Вельзевул» Тамури Рюхей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

131 переглядів