Восьма жертва

«Восьма жертва»
Дарина Гнатко

Про книгу «Восьма жертва» Дарини Гнатко

Загадкові та моторошні події порушують спокій маєтку Смотрицьких. Одна за одною гинуть молоді кріпачки. Селом ширяться різні чутки. Кажуть, то справа рук католицьких ченців, котрих привезла з собою до маєтку полячка Владислава Пашинська. Золотоволоса відьма, що закликала зло. Тим часом графиня Смотрицька палко закохується в сусіда. Але серце Олексія Забродіна належить графській кріпачці Ярині. Графиня ладна на все, аби здобути кохання поміщика і позбутися зеленоокої дівчини, що стала між ними. Маєток ось-ось здригнеться від звістки про восьму жертву. І нею може стати будь-хто.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Восьма жертва» Дарини Гнатко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Восьма жертва» Дарини Гнатко

Читати онлайн книгу «Восьма жертва» Дарина Гнатко українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Восьма жертва
Дарина Гнатко


Загадковi та моторошнi подii порушують спокiй маетку Смотрицьких. Одна за одною гинуть молодi крiпачки. Селом ширяться рiзнi чутки. Кажуть, то справа рук католицьких ченцiв, котрих привезла з собою до маетку полячка Владислава Пашинська. Це золотоволоса вiдьма, що закликала зло. Тим часом графиня Смотрицька палко закохуеться в сусiда, Олексiя Забродiна, але його серце належить графськiй крiпачцi Яринi. Графиня ладна на все, аби здобути кохання помiщика i позбутися зеленоокоi дiвчини, що стала мiж ними. Маеток ось-ось здригнеться вiд звiстки про восьму жертву. І нею може стати будь-хто.

Дарина Гнатко

Восьма жертва


Жодну з частин цього видання не можна копiювати або вiдтворювати в будь-якiй формi без письмового дозволу видавництва© Іргiзова Ю. Г., 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», видання украiнською мовою, 2020

© Книжковий Клуб «Клуб Сiмейного Дозвiлля», художне оформлення, 2020


* * *


Ухнувши, десь у лiску озвалася сова.

Здригнувшись, Солоха Раденчиха спiткнулась об корiнь котроiсь деревини й неголосно вилаялася. Високо в небi мiсяць, що наближався до повнi, пiдморгнув, наче насмiхаючись iз Солохи, iз мандрiв ii оцих нiчним лiском, – i вiдразу ж сховався за пухнастим вкривалом хмари, що набiглася була на нього, мов то був вiн засоромився чи перестрашився недоброго погляду темного ока Солохи, котра спочатку була позиркнула на небо, потiм же на стежину, яка сховалася в темряву пiсля заходу мiсяця за хмару, й бовкнула невдоволено:

– Хай тобi трясця…

Поморщившись, молодиця зiтхнула й повiльно рушила далi стежиною. Коли б не любощi пристраснi з офiцером москалiвського полку солдатiв, що квартирувався в Градизьку, то зроду б не загоновили Солоху в цi мандри темним лiском. Та тiльки ж була поглянула в очi тi клятi свiтло-блакитнi, кацапськi – й геть пропалася була, впалася в обiйми гарячi та пристраснi, така вже раденька з того, що Миколи майже мiсяць немае вдома – перебував iз паном у Львовi.

Відгуки на книгу «Восьма жертва» Дарини Гнатко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Восьма жертва» Дарини Гнатко одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Восьма жертва» Дарини Гнатко у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

131 переглядів