2
Книга «Втеча Світлячка» українською мовою

«Втеча Світлячка»
Олена Гуйда

Про книгу «Втеча Світлячка» Олени Гуйди

❤️Коли приховуєш свій дар та намагаєшся розібратись у минулому, то не варто: надавати допомогу першому зустрічному з дивним прокляттям, уникати нових непотрібних стосунків та… не перетинатись з темними магами.

Я порушила всі правила. Прийняла запрошення на побачення одногрупника, відгукнулась на поклик життя та… знову зустрілась з Кіраєм.

Здавалось би, що страшного? Він все одно мене не пам’ятає. Але ж я пам’ятаю все. Як впоратись тепер з власними почуттями?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Втеча Світлячка» Олени Гуйди українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Інші книги з серії

Відгуки на книгу «Втеча Світлячка» Олени Гуйди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

275 переглядів