Новинка
Книга «Я відчуваю тебе» українською мовою

«Я відчуваю тебе»
Ліна Алекс

Про книгу «Я відчуваю тебе» Ліни Алекс

Він – багатій-самітник, який повернувся на батьківщину матері, щоб сховатися від усіх. Його проблема – сліпота і паскудний характер.

Вона – просто дівчина, яка за примхою долі зайняла місце сестри – прибиральниці в його маєтку, впевнена, що підміни не розкриють.

Але є одне але – минуле, в якому і він, і вона були романтично знайомі, допоки випадкова вагітність не зруйнувала все.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Я відчуваю тебе» Ліни Алекс українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Я відчуваю тебе» Ліни Алекс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

170 переглядів