Новинка
3
Бабіям вхід заборонено!

«Бабіям вхід заборонено!»
Лаванда Різ

Про книгу «Бабіям вхід заборонено!» Лаванди Різ

— Забери від мене руки, громило! — намагаюся спопелити його поглядом, але паршивець навмисне начепив на свої гарні губи цю знущальну усмішку.

— Ти вже визначся бабій я чи громила. А ще я давно перестав лякатися училок молодших класів, тож можеш не шипіти. — Ти вийдеш за мене й крапка. Будь лапочкою, не ускладнюй мені життя.

— Остіне, ти здурів?! Нізащо! Я тебе не кохаю! Шукай собі іншу дурепу!
— Амандо, прошу тебе, не змушуй мене цього робити, — так мило сердито стогнати вдається тільки йому.
— Що саме? Тягнути мене під вінець силою?

— Ні, зробити так, щоб ти втратила через мене голову, — ідеальна чорна брова глузливо вигнулась. Він вже знає, що я йому відповім.
— Тільки спробуй ще раз до мене підійти! Присягаюся, ти пошкодуєш!
— Ну, я попереджав. Ти мене сама спровокувала.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Бабіям вхід заборонено!» Лаванди Різ українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Бабіям вхід заборонено!» Лаванди Різ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

141 переглядів