Новинка
Наречена для тирана

«Наречена для тирана»
Альма Лібрем

Про книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

– Одружися зі мною.

Тимофій повільно підняв голову, окинув мене важким поглядом і спитав:

– Навіщо?

– Бо батьки не дають мені і кроку ступити без їх опіки! – вигукнула я. – Мені дев’ятнадцять, я хочу вільно жити!

– Ти не зрозуміла. Мені це навіщо?

Я закусила губу, боязко зиркнула на хлопця, а тоді видала:

– Візьми мене за дружину, і я буду виконувати всі твої бажання.

– Всі? Що ж, гаразд. Я згоден. Але дивись, ти сама запропонувала…

Я лише хотіла більше свободи, тому попросила свого друга, Тимофія Ледянського, прикинутись моїм нареченим… А він вирішив справді на мені одружитись!
Та його план приречений на поразку! Ні, я не відмовлюсь вийти за нього заміж. Я зроблю так, аби Тимофій сам від мене втік! Хай начувається…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Скачати безкоштовно книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

Читати онлайн книгу «Наречена для тирана» Альма Лібрем українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

1 (1)

– Одружися зі мною, – випалила я замість привітання.

Тимофій Ледянський, якому я, власне, це й запропонувала, повільно підняв голову, окинув мене важким поглядом і запитально вигнув брови.

– Нестандартно ти кажеш «привіт», – відзначив він.

Я осміхнулась. Так, дуже нестандартно…

Власне, я планувала сказати йому це зовсім інакше! Не в такій обстановці. Почати здалеку, пояснити, що мені терміново потрібна його допомога, він же мій найкращий друг і єдиний, хто може мене врятувати! В голові у мене був цілий план, треба сказати, досить зарозумілий, і мені здавалось, що я врахувала кожнісіньку деталь!

Але все пішло не так. Я думала, що Тимофій зазирне до моєї кімнати, аби привітати, ми лишимось наодинці, і я нашепочу йому на вухо те, що мені треба… Не вийшло. Бо, власне, я пішла відкривати двері, думала, що це прийшли якісь інші гості, побачила на порозі Ледянського і випалила оцю пропозицію руки та серця. Сходу.

Добре, що він хоч не кинув в мене подарунком та не кинувся геть, втікаючи від навіженої, що зібралась виходити за нього заміж.

…Тимофія я знала з самого народження, скільки себе пам’ятала. Наші сім’ї були – та й є! – дуже близькими, батьки дружать, мій тато сприймає Тимофія ледь не як другого сина, хоча жодного кровного зв’язку між ними, ясна річ, нема. Ледянський-молодший – це саме та «правильна» компанія, хлопець, до якого мене завжди відпустять, навіть якщо я надумаю піти до нього о третій годині ночі в тоненькому халаті на голе тіло. Коротше, ідеальна кандидатура для дружби. І для одруження також.

– Отже, – Тимофій прокашлявся, уважно подивився на мене, важко зітхнув. – Давай почнемо спочатку. Привіт, люба Мар’яно, вітаю тебе з днем народження, ось тобі подарунок, – він вручив мені в руки коробку, – і квіти, – за коробкою пішов букет. – Сподіваюсь, ти рада мене бачити так, як я тебе.

І сліпуче всміхнувся.

– Ага, – кивнула я. – Дякую за привітання, Тім. Одружися зі мною.

Він кашлянув.

– Тобто, мені не почулося, – в голосі хлопця якось дуже відверто дзвенів скептицизм. Я вже відчувала дух відмови, та вирішила не здаватись.

– Ні, не почулося. Одружися зі мною.

Втретє до нього нарешті зійшлось.

– А нам не рано, Мар’яш? – уточнив він.

– Яке рано? Мені дев’ятнадцять, я повнолітня! – обурилась я.

Відгуки на книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Наречена для тирана» Альми Лібрем одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

169 переглядів