Новинка
Наречена для тирана

«Наречена для тирана»
Альма Лібрем

Про книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

– Одружися зі мною.

Тимофій повільно підняв голову, окинув мене важким поглядом і спитав:

– Навіщо?

– Бо батьки не дають мені і кроку ступити без їх опіки! – вигукнула я. – Мені дев’ятнадцять, я хочу вільно жити!

– Ти не зрозуміла. Мені це навіщо?

Я закусила губу, боязко зиркнула на хлопця, а тоді видала:

– Візьми мене за дружину, і я буду виконувати всі твої бажання.

– Всі? Що ж, гаразд. Я згоден. Але дивись, ти сама запропонувала…

Я лише хотіла більше свободи, тому попросила свого друга, Тимофія Ледянського, прикинутись моїм нареченим… А він вирішив справді на мені одружитись!
Та його план приречений на поразку! Ні, я не відмовлюсь вийти за нього заміж. Я зроблю так, аби Тимофій сам від мене втік! Хай начувається…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

Читати онлайн книгу «Наречена для тирана» Альма Лібрем українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

1 (1)

– Одружися зі мною, – випалила я замість привітання.

Тимофій Ледянський, якому я, власне, це й запропонувала, повільно підняв голову, окинув мене важким поглядом і запитально вигнув брови.

– Нестандартно ти кажеш «привіт», – відзначив він.

Я осміхнулась. Так, дуже нестандартно…

Власне, я планувала сказати йому це зовсім інакше! Не в такій обстановці. Почати здалеку, пояснити, що мені терміново потрібна його допомога, він же мій найкращий друг і єдиний, хто може мене врятувати! В голові у мене був цілий план, треба сказати, досить зарозумілий, і мені здавалось, що я врахувала кожнісіньку деталь!

Але все пішло не так. Я думала, що Тимофій зазирне до моєї кімнати, аби привітати, ми лишимось наодинці, і я нашепочу йому на вухо те, що мені треба… Не вийшло. Бо, власне, я пішла відкривати двері, думала, що це прийшли якісь інші гості, побачила на порозі Ледянського і випалила оцю пропозицію руки та серця. Сходу.

Добре, що він хоч не кинув в мене подарунком та не кинувся геть, втікаючи від навіженої, що зібралась виходити за нього заміж.

…Тимофія я знала з самого народження, скільки себе пам’ятала. Наші сім’ї були – та й є! – дуже близькими, батьки дружать, мій тато сприймає Тимофія ледь не як другого сина, хоча жодного кровного зв’язку між ними, ясна річ, нема. Ледянський-молодший – це саме та «правильна» компанія, хлопець, до якого мене завжди відпустять, навіть якщо я надумаю піти до нього о третій годині ночі в тоненькому халаті на голе тіло. Коротше, ідеальна кандидатура для дружби. І для одруження також.

– Отже, – Тимофій прокашлявся, уважно подивився на мене, важко зітхнув. – Давай почнемо спочатку. Привіт, люба Мар’яно, вітаю тебе з днем народження, ось тобі подарунок, – він вручив мені в руки коробку, – і квіти, – за коробкою пішов букет. – Сподіваюсь, ти рада мене бачити так, як я тебе.

І сліпуче всміхнувся.

– Ага, – кивнула я. – Дякую за привітання, Тім. Одружися зі мною.

Він кашлянув.

– Тобто, мені не почулося, – в голосі хлопця якось дуже відверто дзвенів скептицизм. Я вже відчувала дух відмови, та вирішила не здаватись.

– Ні, не почулося. Одружися зі мною.

Втретє до нього нарешті зійшлось.

– А нам не рано, Мар’яш? – уточнив він.

– Яке рано? Мені дев’ятнадцять, я повнолітня! – обурилась я.

Відгуки на книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Наречена для тирана» Альми Лібрем одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Наречена для тирана» Альми Лібрем у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

139 переглядів