Будеш моєю

«Будеш моєю»
Торі Озолс

Про книгу «Будеш моєю» Торі Озолс

— Що ти робиш? — Питання пролунало стисло, бо вона вся тремтіла.
— Зараз ти у моїй владі. Я не потерплю жодних капризів, сцен гніву чи самобичування. — Твердо промовив чоловік. — Ти ще не зрозуміла, але разом з усім майном мені у спадок перейшла і ти!
— Я не річ…
— Але ж і не дочка, і не спадкоємиця. У заповіті мого батька ти – ніхто! Нуль без палички. І грошей на майбутнє життя не маєш. Я можу будь-якої хвилини викинути тебе на вулицю і ти зачахнеш десь у підворітті.
Його слова розривали душу на безліч дрібних шматочків.
— Ти тут тільки тому, що я тепер володію тобою!
— Це незаконно…
— Незаконно? Доведи! — Знову цей самовдоволений тон.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Будеш моєю» Торі Озолс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Будеш моєю» Торі Озолс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

14 переглядів