Новинка
Дружина з проблемами

«Дружина з проблемами»
Олеся Лис

Про книгу «Дружина з проблемами» Олесі Лис

Шанталь: Я не один рік ретельно готувалася до втечі. Знала, в день мого вісімнадцятиліття за мною прийде той, кого називають Чорним Королем. Але все пішло за планом. Страшна випадковість, і я вже в лапах свого найгіршого кошмару. Тільки мене він знає як просту селянку Шенну. Що буде, коли він здогадається, що насправді я Шанталь Даниле, його наречена-втікачка. Та інтуїція мені підказує, що це не єдина моя проблема.

Едхард: У мене була наречена. Звичайні заручини, пара печаток і вигідна угода в кишені. Ніщо не віщувало лиха, поки мені в руки не потрапила одна солодка мала. Тепер я не заспокоюся, доки не зроблю її своєю. Адже тільки її одну у цілому світі мій вовк визнає парою. Як же змусити це полохливе мишеня погодитися на мої умови?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Дружина з проблемами» Олесі Лис українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Дружина з проблемами» Олесі Лис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

166 переглядів