Новинка
Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок

«Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок»
Галлея Сандер-Лін

Про книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін

Чи можна закохатися з першого погляду в абсолютно незнайомого чоловіка? Ще недавно Таміла твердо відповіла б «Ні!», але не зараз. А от втрачати від нього голову першого ж вечора точно було не варто. Тому що тепер у неї під серцем зародилося нове життя, а вона зовсім не знає, що являє собою батько її майбутнього малюка. Прикро, звичайно, що Слава навіть не впізнав Мілу під час наступної зустрічі, але тим більший сюрприз на нього очікує, адже вона не збирається відступати і зробить усе, щоб він став її новим шефом. От тільки чому Слава здається їй таким чужим і далеким, немов якийсь незнайомець?!

У тексті є: бос та підлегла, владний герой, любовний трикутник, складні стосунки


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін

Читати онлайн книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлея Сандер-Лін українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Глава 1

  Анотація:

  Чи можна закохатися з першого погляду в абсолютно незнайомого чоловіка? Ще недавно Таміла твердо відповіла б «Ні!», але не зараз. А от втрачати від нього голову першого ж вечора точно було не варто. Тому що тепер у неї під серцем зародилося нове життя, а вона зовсім не знає, що являє собою батько її майбутнього малюка. Прикро, звичайно, що Слава навіть не впізнав Мілу під час наступної зустрічі, але тим більший сюрприз на нього очікує, адже вона не збирається відступати і зробить усе, щоб він став її новим шефом.

  У тексті є: бос та підлегла, владний герой, любовний трикутник, складні стосунки

  Глава 1

  – До тебе чи до мене?

  Музика в клубі грала незвично голосно, тож Міла ледь почула співрозмовника. Але їй зараз не так важливо було його слухати, головне – бачити і вбирати кожну рисочку мужнього обличчя, хоча її погляд ставав усе більш каламутним. Ех, дарма вона, звичайно, стільки випила, але ж є привід! П'ять років навчання позаду, попереду свобода та доросле життя. Таміла, яка звикла жити під гнітом батьківського піклування, цього чудового вечора, коли їхня група святкувала отримання довгоочікуваних дипломів, чи не вперше відчула себе вільною. Немає більше сесій та зубріння до ранку, немає тотального контролю батьків за тим, коли вона приходить додому.

  – От закінчиш університет – тоді й житимеш як хочеш, – сказав батько, навчений сумним досвідом старшої дочки, яку з чистим серцем відпустив до столиці на навчання.

  На розчарування всієї родини, Таня не виправдала довіри і після першої ж сесії вилетіла з ВНЗ за регулярні прогули, але вміло це приховувала аж до другої сесії, коли, відсвяткувавши повноліття, поїхала з випускником-арабом, через якого і пішла кривою доріжкою, за бугор. Тепер вона в нього третя дружина і незабаром має подарувати чоловікові чергового сина.

  Тож після настільки скандальної поведінки старшої доньки батьки стали шулікою витися над молодшою. Вчитися до столиці її не відпустили, змусивши обрати місцевий ВНЗ. З'їхати до гуртожитку чи на квартиру теж не дозволили та завзято стежили, щоб вона поверталася додому не пізніше десятої. Її одяг теж піддавався суворій цензурі, «щоб не привернути увагу потенційних наречених занадто рано».

Відгуки на книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Сюрприз для шефа. Дві смужки в подарунок» Галлеї Сандер-Лін у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

125 переглядів