Джон Вуд

«Джон Вуд»
Дар'я Новицька

Про книгу «Джон Вуд» Дар'ї Новицької

Англія, Лондон. 1930 рік. Джон Віктор Вуд — спадкоємець тютюнової імперії, який розпочинає власну автомобільну справу. Але у світі
великих грошей діють свої закони. На шляху до успіху Джону належить обрати, чим поступитися: коханням, сім’єю, статками чи, можливо, навіть життям. Очікувати зради можна від будь-кого з оточення.

Друзі, родичі, таємнича незнайомка, мафія… У кожного може бути мотив.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Джон Вуд» Дар'ї Новицької українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Джон Вуд» Дар'ї Новицької

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

68 переглядів