Марсіянин

«Марсіянин»
Енді Вейр

Про книгу «Марсіянин» Енді Вейра

Усі вважають астронавта Марка Вотні мертвим, адже вся команда бачила, як його проштрикнула антена, яку зірвало піщаною бурею на шостий день після висадки «Ареса-3» на Марс. Потрапивши в бурю, команда «Ареса-3» змушена евакуюватися, покинувши тіло Марка. От тільки ніхто не міг і припустити, що Марк виживе й тепер опиниться на Марсі в пастці, сам-один, без зв’язку з Землею, без достатнього запасу харчів і води, щоб протриматися до прибуття наступної місії — «Ареса-4». Хто врятує Марка Вотні? Чи йому доведеться покладатися тільки на власну винахідливість?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Марсіянин» Енді Вейра та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Марсіянин» Енді Вейра: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Марсіянин» Енді Вейра і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Марсіянин» Енді Вейра

Цитата- Марк там застряг. Він думає, що він один, що ми його покинули. Як це впливає психіку? Він обернувся обличчям до Венкату: — Хотів би я знати, що він зараз думає. Запис у журналі: 61-а марсіанська доба. І як Аквамен може контролювати китів? Вони ж ссавці! Нісенітниця якась.
ЦитатаІзолента працює взагалі скрізь і всюди. Ізолента – це дар богів, їй треба поклонятися.
ЦитатаМожливо, варто написати відгук: «Виніс ноут на поверхню Марса. Він припинив працювати. 0/10».
ЦитатаЩе в мене є скотч. Найпростіший, такий можна купити в будь-якому господарському магазині. Схоже, навіть NASA не може покращити скотч.

Відгуки на книгу «Марсіянин» Енді Вейра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

172 переглядів