Книга «Мій кримінальний бос» українською мовою

«Мій кримінальний бос»
Ольга Вісмут

Про книгу «Мій кримінальний бос» Ольги Вісмут

— Їдь, — каже він жорстким тоном. — Із цього району, а краще з міста. Або взагалі з країни. Зроби, як я сказав — і з тобою нічого не станеться.

Від його слів стає страшно.

— Паша… це… це жарт? — мій голос тремтить.

Островський хитає головою:

— Мені час. Приємно було побачитись.

— Що? Побачитись?

Усередині спалахує раптова злість. Я схоплююся. Біжу за ним у коридор.

— Островський! Поясни! Що ти накоїв? Куди ти мене втягнув?

Але він іде, залишаючи мене одну.

П’ять років тому він кинув мене за день до весілля. Я не встигла навіть сказати, що вагітна. Просто зник. А тепер повернувся, щоб зламати мій маленький світ.

Які б таємниці не приховував Павло Островський, їм не зрівнятися з моєю.

Я ніколи не зізнаюся, що в мене є донька… від нього.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Мій кримінальний бос» Ольги Вісмут українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Мій кримінальний бос» Ольги Вісмут

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

172 переглядів