Книга «Пригоди капітана Врунгеля» українською мовою

«Пригоди капітана Врунгеля»
Андрій Некрасов

Про книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова

“Пригоди капітана Врунгеля” – гумористична повість радянського письменника Андрія Некрасова. Книга вперше була представлена читачам 1937 року в журналі «Піонер», де публікувалася у скороченні, повноцінне книжкове видання вийшло 1939 року.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Пригоди капітана Врунгеля» Андрія Некрасова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

219 переглядів