2
Пригоди Леді Баґ. Книга 2: Двійникіт. Часолітка

«Пригоди Леді Баґ. Книга 2: Двійникіт. Часолітка»
Фіона Харріс

Про книгу «Пригоди Леді Баґ. Книга 2: Двійникіт. Часолітка» Фіони Харріс

Тео закоханий у Леді Баґ! Бражник пообіцяв: якщо хлопець погодиться на демонізацію і стане двійником Суперкота, він завоює дівчину!

Батько Алікс подарував дочці сімейну реліквію. На жаль, особливий годинник розбився… Бражник скористався гнівом дівчини і перетворив її на могутню Повелительку Часу!


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Пригоди Леді Баґ. Книга 2: Двійникіт. Часолітка» Фіони Харріс українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Пригоди Леді Баґ. Книга 2: Двійникіт. Часолітка» Фіони Харріс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

234 переглядів