Книга «Принцеса Океану» українською мовою

«Принцеса Океану»
Валерій Нагребінчик

Про книгу «Принцеса Океану» Валерія Нагребінчика

Великий Океан – криваве поле битви за сфери впливу серед піратських кланів. Опинитися в епіцентрі подій і битв у ньому випало на долю 20-річної Мерібет Вейн. Їй після смерті батька перейшов у спадок чин капітана одного з піратських кораблів. Вчинки Мерібет обіцяють назавжди змінити звичний порядок речей у світі, якщо лишень їй вдасться вціліти…

«Принцеса Океану» – пригодницький роман з елементами фентезі молодого талановитого автора Валерія Нагребінчика. Події розгортаються у вигаданому світі Аеґон. Масштабні битви, палке кохання, тропічні острови та безкраї простори Великого Океану – пригоди щойно починаються!

Чудовий роман для любителів фентезі та пригодницької літератури.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Принцеса Океану» Валерія Нагребінчика українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Принцеса Океану» Валерія Нагребінчика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

19 переглядів