Притулок пророцтв

«Притулок пророцтв»
Деніел Кіз

Про книгу «Притулок пророцтв» Деніела Кіза

Від автора романів-сенсацій «Квіти для Елджернона» і «Таємнича історія Біллі Міллігана». Насправді зброя не здатна вбити. Поки вона лежить у шухляді чи в арсеналі, це звичайний предмет, такий самий, як ложка чи ручка. Зброя — лише інструмент. Знаряддям убивства вона стає тільки тоді, коли опиняється в руках убивці. Рейвен ніколи й нікому не хотіла завдати шкоди. Але вона — бомба сповільненої дії. Те, що зберігає її пам’ять, здатне занурити світ у кровопролитну війну. Або врятувати сотні невинних життів. Рейвен — смертельна зброя. Усе залежить від того, до чиїх рук вона потрапить… Про автора: Деніел Кіз — всесвітньо відомий американський письменник. Це єдиний автор, що здобув дві найпрестижніші літературні нагороди (Г’юґо і Неб’юла) за два твори з однаковою назвою — оповідання «Квіти для Елджернона» та однойменний роман.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Притулок пророцтв» Деніела Кіза українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Притулок пророцтв» Деніела Кіза

ЦитатаА це храм іншої Ніки, Ніки Аптерос, тобто «безкрилої перемоги».
— Чому безкрилої? Алексі схопив її сильними руками за плечі.
— Древні афіняни обрізали їй крила, щоб перемога ніколи не полишала їхнє місто.
ЦитатаПам’ятаєш випадок, коли багата американська спадкоємиця Патті Герст почала допомагати своїм викрадачам?
— Ти говориш про стокгольмський синдром? Гадаєш, можеш змусити її в тебе закохатися?
— Варто спробувати.
ЦитатаТерористи не думають, — відповів Дуґан. — Передусім вони — просто фанатики, та згодом їхній фанатизм переростає у психоз.
ЦитатаВін казав, що незабаром все закінчиться, а якщо і далі буде зле, обіцяв, що я зможу стрибнути в темряву.

Відгуки на книгу «Притулок пророцтв» Деніела Кіза

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

188 переглядів