Шлях додому

«Шлях додому»
Брюс Кемерон

Про книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Лукас знайшов цуценя – покруча пітбультер’єра – у підвалі покинутого будинку. Але в Денвері заборонені пітбулі, і на малу Беллу теж оголошують полювання. Лукас не може ризикувати життям улюблениці й тимчасово віддає її до родини в іншому місті. Розлука з господарем стає для Белли страшним ударом. І вона наважується на відчайдушний крок – втечу. За сотні кілометрів, блукаючи у горах Колорадо, Белла шукатиме свій дім. Її шлях виявиться довгим і небезпечним, вона зустрічатиме добрих і поганих людей, знаходячи дорогу лише за покликом серця. Однак заради своєї людини можна подолати все.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Читати онлайн книгу «Шлях додому» Брюс Кемерон українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Шлях додому
Брюс Кемерон


Лукас знайшов цуценя – покруча пiтбультер’ера – у пiдвалi покинутого будинку. Але в Денверi забороненi пiтбулi, i на малу Беллу теж оголошують полювання. Лукас не може ризикувати життям улюбленицi й тимчасово вiддае ii до родини в iншому мiстi. Розлука з господарем стае для Белли страшним ударом. І вона наважуеться на вiдчайдушний крок – втечу. За сотнi кiлометрiв, блукаючи у горах Колорадо, Белла шукатиме свiй дiм. Їi шлях виявиться довгим i небезпечним, вона зустрiчатиме добрих i поганих людей, знаходячи дорогу лише за покликом серця. Однак заради своеi людини можна подолати все.

Брюс Кемерон

Шлях додому


Моему племiннику Вiльяму Гейджу Кемерону

Роздiл 1


З самого початку я знала про котiв.

Коти були скрiзь.

Я не могла добре iх роздивитися – моi очi вже розплющилися, але те, що коти поруч, я розумiла лише з обрисiв, якi рухалися в тiнi. Однак я вiдчувала iхнiй запах так чiтко, як запах матерi, коли вона годувала мене чи моiх братiв i сестер, якi ворушилися, поки я пробиралася до життедайного молока.

Звiсно, я не знала, що то були саме коти, – просто розумiла, що це неподiбнi до мене iстоти, якi живуть у нашому лiгвi, але не намагаються годуватися поруч зi мною. Пiзнiше, побачивши, якi вони маленькi, швидкi й грацiйнi, я зрозумiла, що коти не лише «не собаки», а окремий вид тварин.

Ми жили разом у прохолодному темному домi. Суха земля у мене пiд носом пахла чимсь екзотичним i старим. Я iз захопленням вдихала цей запах, наповнюючи нiс насиченими приемними ароматами. Згори, зi стелi з сухо го дерева, у повiтря сипався пил, а дах був такий низький, що кожного разу, коли мати пiдводилася з утрамбованоi заглибини на землi, яка слугувала нам лiжком, залишаючи нас iз братами i сестрами, – а ми пищали на знак протесту й тулилися одне до одного, аби заспокоiтися, – ii настовбурчений хвiст сягав середини простору вiд землi до балок. Я не знала, куди йшла мати, пам’ятаю лише, як ми тривожилися, доки вона не верталася.

Єдиним джерелом свiтла в лiгвi був квадратний отвiр у дальньому кутку. Через це вiкно у свiт до нас потрапляли неймовiрнi аромати чогось холодного, живого, мокрого, ще п’янкiшi запахи мiсцин i речей, нiж тi, що чулися в лiгвi.

Відгуки на книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Шлях додому» Брюса Кемерона одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Шлях додому» Брюса Кемерона у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

201 переглядів