Україна починається з тебе

«Україна починається з тебе»
В'ячеслав Чорновіл

Про книгу «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола

Гортаючи сторінки історії боротьби українського народу за здобуття політичної незалежності, а згодом утвердження державності, періодично чи ба постійно зустрічаємо ім’я В’ячеслава Чорновола. Само собою напрошується усвідомлення певної закономірності, що там, де найважче, де найнебезпечніше, де, здавалося б, неможливо, і саме в перших лавах сміливців — завжди ми бачимо постать В. Чорновола. Його титанічна, жертовна діяльність немовби урухомлює, пронизує та скріплює порух подій другої половини ХХ століття.

У цій книзі зібраний найяскравіший творчий спадок В. Чорновола, починаючи з 1960-х років і до останнього дня життя. Читаючи праці Чорновола, простежуємо етапи його громадсько-політичної та державотворчої діяльності.

цитата 1 цитата 2


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола

ЦитатаНастав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі.
ЦитатаНемає страшнішої кари за муки нечистого сумління, бо немає вищого судді за правду.
ЦитатаЯкби мене запитали, чи жалкую я за тим, як склалося моє життя, про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи. І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив.
ЦитатаНароду — справедливість, бандитам — тюрми.

Відгуки на книгу «Україна починається з тебе» В'ячеслава Чорновола

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

194 переглядів