Новинка
Я заберу свою дочку

«Я заберу свою дочку»
Олександра Багірова

Про книгу «Я заберу свою дочку» Олександри Багірової

– Мамо! Хто цей дядько? – дочка з цікавістю розглядає незнайомця.

Якби я знала, що відповісти.

– Я твій батько, – впевнено заявляє дивний мужик.
– Нісенітниця! У моєї дочки є батько, – мій голос тремтить.

Погляд його залізних очей пробирається в душу. Непідконтрольний страх сковує тіло.

– Я більше скажу, – незнайомець перегороджує мені дорогу, – Тут живе, – вказує на мій живіт, що ледве округлився, – Мій син.
– Ви ненормальний, – не питаю, стверджую. – Я вас уперше бачу! – по хребті біжить холодний піт.
– Тепер я надовго у твоїм житті, звикай…


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Я заберу свою дочку» Олександри Багірової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Відгуки на книгу «Я заберу свою дочку» Олександри Багірової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

175 переглядів