3
Більше не повертайся

«Більше не повертайся»
Юлія Бонд

Про книгу «Більше не повертайся» Юлії Бонд

– Я хочу розлучитися, – карбує Лев, а я посміхаюся.
– Вражає. У цьому ресторані ти зробив мені пропозицію 8 років тому, пам’ятаєш?
– Асю, давай без скандалів. Розлучимося швидко та без зайвого шуму. Квартира залишиться тобі, як ти хотіла.
Зітхаю, але не від полегшення.
– Два місяці тому, коли я попросила у тебе розлучення, ти сказав категоричне “ні”. А зараз хочеш розлучитися швидко та без зайвого шуму. Дивний ти.
– Тепер це не твоя проблема.
– Отже, це проблема вже іншої жінки? У тебе є хтось?
***
Заміж треба виходити з кохання, а я вийшла за розрахунком і прорахувалася. Чоловік мене ніколи не любив. Я була для нього зручною дружиною, вродливою жінкою для статусного чоловіка.

Як це: жити у шлюбі, де подружжя один одного не кохають? І скільки це я ще можу терпіти?


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Більше не повертайся» Юлії Бонд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Більше не повертайся» Юлії Бонд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

18 переглядів