Книга «Чого не гоїть вогонь» українською мовою

«Чого не гоїть вогонь»
Улас Самчук

Про книгу «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука

Роман «Чого не гоїть огонь» присвячений подіям Другої світової війни, зокрема діяльності УПА. У цьому творі автор створив образ воїна-захисника Якова Балаби, вихованого на українській традиції, завдяки якій нагромаджується величезний досвід воїнської доблесті та жертовного героїзму.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Чого не гоїть вогонь» Уласа Самчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

153 переглядів