Книга «До десяти» українською мовою

«До десяти»
Ріхіто Такараї

Про книгу «До десяти» Ріхіто Такараї

Корпоративний секретар Широтані Тодойомі, страждає на обсесивно-компульсивний розлад. Одного разу він зустрічає Куросе, терапевта, який пропонує провести його через програму з десяти кроків, щоб вилікувати його хворобу. Коли вони проходять кожен із десяти кроків, потяг Широтані до свого коуча зростає.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «До десяти» Ріхіто Такараї українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «До десяти» Ріхіто Такараї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

160 переглядів