Новинка
Мій колишній кошмар

«Мій колишній кошмар»
Катя Кірініна

Про книгу «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної

Чотири роки тому ми розійшлися. Я збирала себе по шматках, намагалася його забути та навчитися жити заново. Без нього. І в мене чудово виходило, рівно до того моменту, поки він знову не увірвався в моє життя, у ролі мого начальника. І все б нічого, ми дорослі люди, можна змиритися, на крайній випадок, звільнитися. Але мій колишній не збирається спрощувати мені життя, у нього, навпаки, є на мене плани й це лякає.


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Скачати безкоштовно книгу «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної

Читати онлайн книгу «Мій колишній кошмар» Катя Кірініна українською мовою

Шрифт
Сторінка 1
(Введіть немер сторінки) Перейти

Мій колишній кошмар
Катя Кірініна


Пролог– Зміна адміністраторів, перед початком сезону, – моя безпосередня начальниця важко зітхає, розводячи руками, а я сиджу і дивлюся в одну точку. – Він не може тебе звільнити. Кому я тепер довірю наш готель?

Особисто мене вже зовсім не турбує майбутнє цього готелю, але говорити подібне вголос не можна, я поки що частина команди, яку, за іронією долі, очолив мій колишній. Клас.

– Соня, послухай, – Ганна бере мене за руку, розвертаючи обличчям до себе. – Я піду ще раз до нього, скажу, що не можна тебе звільняти, що ти фахівець своєї справи й без тебе, тут все звалиться. Я боротимуся.

Нове начальство, що тут казати? Я навіть здивована, що за всіх обставин, я взагалі тут протрималася так довго. Мене він міг звільнити ще першого дня, але він чекав. Цікаво, чого? Перевіряв? Випробовував? Насолоджувався моїм приниженням?

– Якщо Марк Ігорьович так вирішив, то тут, що б ви не сказали, все без пуття, – підібгавши губи, намагаюся триматися.

Я не кажу їй, що знаю цю людину краще, ніж усі в цьому готелі. Якщо Марк щось собі вирішив, то хоч вбийся, але нічого змінити не можна. Так було, поки ми були разом. Давно. Дуже давно. І може він певною мірою і змінився, але не в цьому сенсі точно.

– А може, ти сходиш до нього? – несподівано пропонує вона мені, і я різко здригаюся. – Ну а що? Розкажеш йому про свої ідеї, про те, що презентацію для греків робила саме ти, і що краще за тебе йому нікого не знайти.

Нісенітниця якась. Марк мене явно ненавидить, і в нас це ніби взаємно. У нас була історія, і скажемо так, ми любили один одного, з пісні слів не викинеш, але це в минулому, а зараз, щоб я просила його мене не звільняти? Просила? Ні.

– Це погана ідея, Ганно Павлівно, – заперечливо хитаю головою. – Він зі мною не розмовлятиме. Та й не принижуватимуся я перед ним, – багато честі!

– А ти спробуй! Давай, Соня. Тобі зараз втрачати нічого, звільнить, так звільнить, але якщо тобі вдасться до нього достукатися, то ти зможеш хоча б взяти кредит, щоб оплатити матері операцію.

Як би не волала моя гордість, але в її словах все ж таки є сенс. Мамі стає з кожним днем ??все гірше, а лікар уже говорив відкрито, що чекати немає часу. Мені потрібна, ця бісова робота, потрібен кредит, щоб повністю оплатити її лікування.

Відгуки на книгу «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Достатньо вибрати кнопку з відповідним форматом для вашого пристрою – у нас представлені txt (зелена), fb2 (блакитна), rtf (помаранчева), epub (фіолетова). Кнопку потрібно натиснути і файл з книгою «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної одразу завантажиться на ваш пристрій.
Приємного читання!

На сайті Читака ви можете завантажити книгу «Мій колишній кошмар» Каті Кірініної у форматах txt, fb2, rtf, epub .
✔️ txt - підійде для читалки Paperwhite від Амазон, а також цей формат відкривається на будь-якому комп'ютері.
✔️ fb2 - підійде як для читалки PocketBook, так і для багатьох інших читалок та різних програм.
✔️ rtf - підійде для різних операційних систем, як Windows, Linux, Mac OS.
✔️ epub - буде найкращим вибором для техніки з iOS, у тому числі і для iBooks.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

167 переглядів