Новинка
Книга «Не можу без тебе» українською мовою

«Не можу без тебе»
Лаванда Різ

Про книгу «Не можу без тебе» Лаванди Різ

Данило Ольшанський безсовісно привабливий, зухвалий, самовпевнений викрадач жіночого спокою. І мені точно не варто дивитися в його бік із двох причин. По-перше, навіщо мені такі проблеми? По-друге, такі чоловіки на сірих мишок не западають. Я для нього невидимка. Була…

— Потанцюємо? — Чарівно-вбивча усмішка спрямована прямо на мене.

— Ти і я? — Витріщаю очі. — У тебе благодійна акція?

— Руслано, не біси мене. Злим і роздратованим я тобі не сподобаюся, — у сірих очах застигає сталева впертість.

— Ти мені й так не подобаєшся, — знизую плечима. Боже, навіщо я брешу, адже я зовсім не вмію брехати!

— Пречудово! Можна подумати я тобі своє серце пропоную. Просто пообіцяв твоїй тітці приділити тобі увагу, — нахабно кладе свою руку мені на талію. Серце? Хіба воно в тебе є?


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Не можу без тебе» Лаванди Різ українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Не можу без тебе» Лаванди Різ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

406 переглядів