Ніч лагідна

«Ніч лагідна»
Френсіс Скотт Фіцджеральд

Про книгу «Ніч лагідна» Френсіса Скотта Фіцджеральда

«Ніч ніжна» — багато в чому автобіографічний роман, який сам Фіцджеральд називав своїм улюбленим твором, а багато критиків оцінили вище за «Великого Гетсбі».

Цей роман — історія непростих взаємин юної американської актриси Розмері, молодого талановитого лікаря-психіатра Діка Дайвера та його дружини Ніколь, чия хвороба — відлуння драми самого Фіцджеральда (його дружина Зельда страждала на шизофренію).

Це роман про любов, пристрасть, бажання зберегти шлюб, розпач і самообман, в якому за долею окремих героїв проглядається образ цілої епохи. Фіцджеральд планував традиційно описати епоху джазу — неспокійні 20-ті роки XX століття з їхніми вечірками, марнуванням життя та любовними феєріями. Але, за словами письменника, під час роботи над текстом він зрозумів: «найдорожчій оргії в історії настав край»


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3). Щоб скачати книгу «Ніч лагідна» Френсіса Скотта Фіцджеральда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, на телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба вибрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Відгуки на книгу «Ніч лагідна» Френсіса Скотта Фіцджеральда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

93 переглядів