Жах у музеї

«Жах у музеї»
Говард Лавкрафт

Про книгу «Жах у музеї» Говарда Лавкрафта

Американський письменник, поет і журналіст Говард Філіпс Лавкрафт (1890—1937), який працював у жанрі хорору, містики, фентезі та наукової фантастики, був творцем і магістром американської містичної «чорної школи» 1920—1930-х рр. За життя він не опублікував жодної книжки, проте після своєї смерті зажив великої слави серед широкого читацького загалу.

Художник Стівен Джонс відвідує музей Джорджа Роджерса. Там представлені картини кошмарних сновидінь, далеких планет та опудала якихось міфічних створінь. Але Роджерс запевняє, що все це — справжнє, що він проник в інші світи, де живуть незвідані істоти. А найголовніше — у нього є Ран-Тегот, який потребує жертвоприношення. Він навіть показує Джонсові фотографію цього створіння. Але попри все художник налаштований дуже скептично. І тоді Роджерс пропонує йому провести ніч у музеї, щоб самому в усьому переконатися.

Слухати аудіокнигу «Жах у музеї» Говарда Філіпса Лавкрафта онлайн російською мовою:


Коли хочеться читати завжди і будь-де, можна завантажити книги на нашому сайті. У нас є різні книги, як поеми, романи, вірші, детективи, фентезі. А щоб більше дізнатись про історію, можна ознайомитись з анотацією, стислим переказом, а також відгуками вже прочитавших її людей.

Можна завантажити книгу, або слухати аудіо книгу / аудіокнигу mp3 (мп3). Щоб скачати книгу «Жах у музеї» Говарда Лавкрафта українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс на електронну книгу, телефон з ОС Андроїд (android), айфон, ПК (комп’ютер), айпад, треба лише обрати один з форматів: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф).

В кожний літературний твір автор вкладає ідею, талант та власний стиль. А тому у нас ви знайдете під кожною книгою найцікавіші цитати, рецензії, короткий зміст. Все це допоможе вам обирати таку літературу, від якої ви отримаєте максимальне задоволення і користь.

Якщо ви вже прочитали цей твір, то ми будем дуже вдячні, якщо ви залишете свій відгук на книгу трохи нижче на нашому сайті.

Цитати з книги «Жах у музеї» Говарда Лавкрафта

ЦитатаПодібно до того, як пітьма схожа на смерть, так само і світло подібне до життя. Крізь спадщину мільйонів років, коли люди були ближчими до матері-моря, і коли істоти, від яких ми походимо, мляво ворушилися в дрібних пронизаних сонячним промінням водах, до нас дійшла здатність все ще бачити первинні речі в ті моменти, коли ми втомилися. Ми самі поринаємо в їх умиротворююче лоно, подібно до тих ранніх предків ссавців, що ще не наважилися вийти на вкриту мулом сушу.
ЦитатаЯ ще раз переконався в тому, що смерть абсолютно байдужа до краси і часто не відрізняє її від гидоти плоті, що розклалася.
Цитата...Нас дуже рідко по-справжньому хвилює смерть, яка не стосується нас особисто і яку ми не бачимо на власні очі.
Цитата…половина з того, що ми бачимо, є інтерпретацією наших власних думок.

Відгуки на книгу «Жах у музеї» Говарда Лавкрафта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

156 переглядів