Новинка
Книга «Зцілю твоє серце» українською мовою

«Зцілю твоє серце»
Влада Холод

Про книгу «Зцілю твоє серце» Влади Холод

Олег: «Заради того, щоб бути з нею, я кинув наречену. Ми зі Стасею створені одне для одного, але є одна проблема: через наші стосунки вона може втратити місце в інтернатурі. А вона — геній, тож у мене немає вибору, окрім як кинути її заради її ж блага…»

Стася: «Заради того, щоб бути з ним, я кинула хлопця. Олег — мій викладач, моя друга половинка, він кохає мене, однак вирішує, що наше кохання заважає нашій роботі. Замість того, щоб знайти інше рішення, він кидає мене, але я не здамся, я вірю, що тільки я зцілю його серце…»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Зцілю твоє серце» Влади Холод українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Зцілю твоє серце» Влади Холод

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

148 переглядів