Бананова риба

«Бананова риба»
Йосіда Акімі

Про книгу «Бананова риба» Йосіди Акімі

1973 рік. В’єтнам. Американський солдат раптово божеволіє і відкриває вогонь по своїх товаришах. Єдині слова, які він сказав: Бананова риба. Через дванадцять років, поліція розслідує низку загадкових самогубств, а людина, яка вмирає, передає молодому і харизматичному лідеру банди — Ешу, пляшечку із загадковою речовиною…


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Бананова риба» Йосіди Акімі українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Бананова риба» Йосіди Акімі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

141 переглядів