Книга «Однокласник» українською мовою

«Однокласник»
Накамура Асуміко

Про книгу «Однокласник» Накамури Асуміко

Розумник та гордість школи Саджо Ріхіто німий, наче риба на уроці музики, проте після занять, дивно розучує пісню. Не те, щоб це сильно хвилювало його однокласника Кусакабе, але все-таки. Коли Кусакабе з’ясовує, що у Саджо проблеми із зором, тому він не бачить слів, написаних на дошці, та й з нотною грамотою у нього не дуже, хлопець з доброти душевної вирішує допомогти невдасі-відміннику. Чим закінчився альтруїстичний порив, причому тут вчитель музики розповідається в циклі найменших творів Накамури Асуміко.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли), оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки.

Якщо ви є правовласником електронної книги «Однокласник» Накамури Асуміко українською мовою і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Відгуки на книгу «Однокласник» Накамури Асуміко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Не знаєте, що почитати? У нас ви знайдете топ найпопулярніших жанрів, до якого входять фантастика, фентезі, казки, любовні романи, детективи. Відкрийте для себе нові літературні напрями і ви отримаєте масу задоволення.

Електронні книги не займуть місце у вашому будинку – їх можна у величезних кількостях зберігати на будь-якому пристрої. Їх ціна нижча за паперові. А ще це турбота про природу - для виготовлення однієї паперової книги потрібно близько 5 кг деревної сировини.

150 переглядів